Kako vratiti kontakte - iPhone 4 ? HITNO
  • Prvi put spajam iPhone s iTunes i uradio mi je neki obicni sync al nisam iznacio da mi prebaci ni kontakte ni slike ni muziku ,nista . Nakon sat vremena opet sam spojio sa iTunes al sam oznacio da mi sync kontakte s outlook . Kad je zavrsilo , nisam imao nijednog kontakta . Kako sad da vratim , radio sam back up , al kontakte mi ne vrati.. Ako moze pomoc , 400 kontakta sam izgubio :S

Jel ima neki program da ih vratim , il neki trik :S

Post edited by AdoSel at 2012-04-27 14:02:53
  • 9 Komentara sorted by
  • To ti se vjerojatno dogodilo jer ti je bilo označeno da prilikom prvog synca kontakte iz Outlooka prebaci na iPhone. Puno puta se to ljudima dogodi.

Imaš li neki stariji backup iz kojeg ih možeš vratit? Ako ti radi backup na računalo pogledaj u iTunesu u edit/preferences/devices. Ako radiš backup na iCloud ne znam gdje trebaš pogledati. Ako imaš neki stariji backup restoraj pa vrati taj backup.

• tako je to kad se ne koristi icloud :) pa ljudi usluga je besplatna a valja u ovim situacijama

MacBook Pro (Retina) iPhone5 iPad iPod nano
  • Ante , e bas to ... Al jedino sam dns oko 13h uradio back up i ponovo uradio oko 19h .. Pokusao sam vratiti kontakte preko ovog backupa , al nije vratilo kontakte :/

• Ako nemaš neki backup u kojem imaš kontakte mislim da ih nećeš nikako vratiti :(

• Ja sam stisnuo da uradi back up al nisam oznacavao ni slike ni kontakte , jel on uradio sam back up tih stvari ?

• Backup bi ti treba spremit sve s telefona. Bar mislim.

• Jel ima neki nacin da ja izaberem koji backup zelim vratiti ?

• Ima. Kad napravis restore klikni na restore from backup. Kraj toga ti pise ime, datum i vrijeme zadnjeg backupa. Klikni na to i izaberi neki drugi.

• Al nema onog sto sam radio oko 13h . Mozda gaje zamjenilo s ovim zadnjim :/ kako da dodjem do tog starog?

Pokreni novu diskusiju

Pozdrav korisniče,

Za pun pristup forumu odaberi jedno od ova dva dugmeta:

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Top Posters

MacKorisnici (6931)

• Pejo
  • Carp
  • OcuiPhone
  • tequilla_HR
  • Darko Kontin
  • iCroatiaa
  • goran_dragovic
  • jedan.tamo
  • oki1993
  • mafijaš